Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Davčna morala in davčne utaje

Založba Zveze RFR je v sklopu srebrne zbirke izdala knjigo z naslovom Davčna morala in davčne utaje. Avtorji (dr. Stanko Čokelc, prof. dr. Majda Kokotec Novak in mag. Brigita Franc) strokovno in podrobno  obravnavajo področje davčnih utaj z razvojnega, raziskovalnega in praktičnega vidika. V ospredju je vsebina, ki temelji na preučevanju tuje in domače strokovne literature, in se neposredno navezuje na
izsledke raziskave o davčni morali in davčni miselnosti v Sloveniji v letu 2013 ter na nekatere sodne prakse o davčnih utajah v Sloveniji do leta 2014. Avtorji v sedmih poglavjih zajamejo zgodovino obdavčevanja, finančno psihologijo s poudarkom na davčni miselnosti in davčni morali, davčne utaje, metode davčnih utaj, metode cenitve davčnih osnov, davčno amnestijo in preučitev agresivnega davčnega načrtovanja.

Ljubljana, marec 2016

Zbirka Srebrna knjiga 20

364 strani

60 EUR (brez DDV)

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Davčna morala in davčne utaje

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?