Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

KONTNI NAČRT

Enotni kontni načrt in ponazoritve knjiženj za javni sektor

odslej za določene in druge uporabnike v eni knjižici

Konti in knjižbe, ki jih je Zveza RFR doslej izdajala v ločenih knjižicah za določene in druge uporabnike, so v novi izdaji združeni. Enotni kontni načrt je posodobljen in obogaten s knjižbami za obe vrsti uporabnikov, zdaj združeni pod oznako javni sektor. V knjižici so najpomembnejši in najrazličnejši zgledi knjiženj poslovnih dogodkov, ki so temeljni za pravilno in skladno sestavo računovodskih izkazov. Zveza RFR je pri njeni pripravi sledila uporabniku, iskanje in branje kontov je hitro in enostavno.

1. izdaja, januar 2018

Cena: 42,01 EUR (brez DDV)

Več informacij na brezplačni številki
080 1957

NAROČITE SVOJ IZVOD

Enotni kontni načrt in ponazoritve knjiženj za javni sektor

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kakšna obveza so po vašem mnenju davki?