Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Koliko je vredno podjetje? Vrednotenje in trženje podjetij

V prvem delu knjige bralec spozna vse vidike ocenjevanja vrednosti, od pojma, namena in ciljev ocenjevanja do vseh gospodarskih kategorij in načinov, metod in tehnik ter metodologije ocenjevanja vrednosti. V drugem delu knjige avtor dr. Franc Koletnik predstavi trženje podjetij in potrebna poklicna znanja, povezana s tem. Knjiga vsebuje številne zglede, ki omogočajo boljše razumevanje posameznih poglavij. Ljubljana, marec 2010. 2., dopolnjena in prenovljena izdaja.

545 strani

95,00 EUR (z DDV)

Več informacij na na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Koliko je vredno podjetje? Vrednotenje in trženje podjetij

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?