Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

PRIROČNIKI ZVEZE RFR

Komplet najbolj branih priročnikov za lažje delo v praksi

Priročnika Davek na dodano vrednost v praksi (junij 2015) in Slovenski računovodski standardi (2016) v praksi (maj 2016) sta odslej na voljo v kompletu, ki vam zagotavlja bistveno ugodnejšo ceno.
Priročnika vsebujeta poglobljen vpogled v strokovni področji, ki jih obravnavata, na skupaj več kot 1.300 straneh. Sestavljena sta iz številnih poglavij, ki so pospremljana z zgledi, komentarji, pojasnili in mnenji strokovnih svetovalcev Zveze RFR.

Priročnika sledita potrebam dela računovodij v praksi, zato je strokovna vsebina podana preprosto in razumljivo. Obogatena sta z različnimi uporabnimi kazali, ki omogočajo poenostavljeno in hitro iskanje po strokovnih vsebinah ter s tem lažje opravljanje dela.

POSEBNA CENA: 229 EUR (brez DDV)
POLNA CENA: 288 EUR (brez DDV)

Več informacij na brezplačni številki
080 1957

NAROČITE SVOJ IZVOD

Komplet najbolj branih priročnikov za lažje delo v praksi

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?