revijaIKS.si SPLETNA ZBIRKA PREDPISOV ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Komplet vodil za javni sektor

Komplet najpomembnejših računovodskih vodil

Za vse, ki opravljate računovodske zadeve za določene in druge uporabnike v javnem sektorju, je Zveza RFR pripravila priročen komplet, ki vsebuje tri izdaje. Poleg predpisov in spremnih pojasnil vključuje tudi priročnik s strokovnimi pojasnili in praktičnimi zgledi ter knjižico o enotnem kontnem načrtu s ponazoritvami knjiženj. Komplet bo nepogrešljiv spremljevalec povsod, kjer delovanje usmerjajo določbe in predpisi o javnih financah.

Komplet vodil za javni sektor obsega samostojne enote, ki tradicijo izdaj Zveze RFR na tem področju nadaljujejo v obliki, prilagojeni sodobnim potrebam:
  • Računovodski predpisi za javni sektor (NOVEMBER 2017)
    Poleg temeljnega Zakona o računovodstvu vsebuje pravila za razčlenjevanje in merjenje prihodkov in odhodkov, pravila za sestavljanje letnih poročil, način in roke usklajevanja terjatev po 37. členu Zakona o računovodstvu ter način in stopnje odpisa neopredmetenih in opredmetenih osnovnih sredstev, enotni kontni načrt za določene in druge uporabnike in še marsikaj. Vse to spremljajo pojasnila strokovnjakov Zveze RFR. Računovodske predpise za javni sektor dopolnjujejo še SRS(2016) z dodanimi Pravili skrbnega računovodenja.
  • Računovodski predpisi za javni sektor v praksi z dodanimi Pravili skrbnega računovodenja (DECEMBER 2017)
    Priročnik je namenjen uporabnikom enotnega kontnega načrta za proračun, proračunskim uporabnikom in drugim osebam javnega prava ta izdaja prinaša praktične primere, s kakršnimi se računovodje, revizorji, davčni in drugi strokovnjaki srečujejo pri svojem vsakdanjem delu. Vsebinski sklopi sledijo zaporedju slovenskih računovodskih standardov.
  • Enotni kontni načrt in ponazoritev knjiženj za javni sektor (JANUAR 2018)
    Konti in knjižbe, ki jih je Zveza RFR doslej izdajala v ločenih knjižicah za določene in druge uporabnike, so zdaj združeni v eni izdaji. Enotni kontni načrt je posodobljen in obogaten s knjižbami za obe vrsti uporabnikov, zdaj združeni pod oznako javni sektor. Pri posodobitvi je Zveza RFR posebno pozornost posvetila hitremu in preprostemu iskanju in branju kontov.
Naročilo kompleta do konca leta 2017 prinaša 15% popust. Namesto redne cene, ki znaša 209 EUR (brez DDV), boste zanj plačali le 177 EUR (brez DDV).

S klikom na ikono prelistajte kazalo in nekaj strani vsebine priročnika

Več informacij na brezplačni številki
080 1957

NAROČITE SVOJ IZVOD

Komplet vodil za javni sektor

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Zakaj je zakonodajalec umestil javno obravnavo sprememb temelnjih davčnih predpisov (ZDavP, ZDoh-2 in ZDDPO-2) v čas poletnih počitnic (od 21. 7. do 11. 8.)?