revijaIKS.si SPLETNA ZBIRKA PREDPISOV ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Pravilnik o računovodstvu z dodanimi pojasnili Zveze RFR

Pravilnik je namenjen različnim organizacijam in je usklajen s SRS 2016 ter dopolnjen s strokovnimi pojasnili Zveze RFR. Pravilnik obsega 35 strani in je sestavljen iz več vsebinskih sklopov.

Ker prav noben področni zakon neposredno ne predpisuje pravilnika o računovodstvu, to nikakor ne pomeni, da organizacije takega notranjega akta ne potrebujejo. Prav nasprotno, smiselno je, da pravila in postopke, ki jih uporabljajo pri pripravi računovodskih izkazov, jasno zapišejo.
Strokovnjaki Zveze RFR so zato pripravili tipski dokument, ki je v skladu z veljavnimi računovodskimi standardi in vsebuje računovodske usmeritve za pravilno izkazovanje računovodskih informacij. Te morajo temeljiti na predpostavkah razumljivosti, ustreznosti, zanesljivosti in primernosti. Pravilno, skrbno in ustrezno sestavljen pravilnik je temeljni akt računovodske službe, a hkrati uporaben dokument organizacije, ki je namenjen vsem zaposlenim, še posebno poslovodstvu, ki jamči za finančni položaj in uspešnost poslovanja organizacije. Kaj vse vključiti v pravilnik, je odvisno od velikosti organizacije, njene notranje organiziranosti, strukture notranjih kontrol in ne nazadnje organiziranosti računovodske službe.

Pravilnik je na voljo v elektronski obliki.

35 strani.

25 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Pravilnik o računovodstvu z dodanimi pojasnili Zveze RFR

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

PREGLED TISKA
LJUBLJANA MARIBOR BABNO POLJE
13° 15° 10°
Zakaj je zakonodajalec umestil javno obravnavo sprememb temelnjih davčnih predpisov (ZDavP, ZDoh-2 in ZDDPO-2) v čas poletnih počitnic (od 21. 7. do 11. 8.)?