revijaIKS.si SPLETNA ZBIRKA PREDPISOV ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Pravilnik o računovodstvu za javni sektor z dodanimi pojasnili Zveze RFR

Pravilnik temelji na vseh predpisih, ki veljajo za javni sektor, ter na SRS in PSR, ki so bili posodobljeni v letu 2016. Pravilnik je obogaten s pojasnili Zveze RFR pri posameznih členih in tudi z napotki, kako ravnati v praksi.

Pravilnik na 48 straneh celovito obravnava vsa pomembna področja, ki naj bi bila z njim urejena. Poleg skupnih splošnih vsebin, ki jih opredeljuje tak pravilnik, v njem najdete tudi posebnosti, ki se nanašajo na določene in druge uporabnike zaradi različnih načel vodenja računovodskih evidenc, na velikost uporabnika, njegov položaj v strukturi javnega sektorja, dejavnosti področja delovanja in druge specifičnosti, ki imajo vpliv na računovodenje.

Pravilnik o računovodstvu za javni sektor je pripomoček za določene in druge uporabnike Enotnega kontnega načrta za proračun, proračunske uporabnike in druge osebe javnega prava. Pri določenih uporabnikih so to javni zavodi, javne agencije, različne zbornice. Pri drugih uporabnikih pa državni organi in organizacije, občine, ZZZS in ZPIZ.

Pravilnik je na voljo v elektronski obliki. Plačnik pravilnik v wordu prejme po elektronski pošti.

48 strani.

25 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957

NAROČITE SVOJ IZVOD

Pravilnik o računovodstvu za javni sektor

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

PREGLED TISKA
LJUBLJANA MARIBOR BABNO POLJE
13° 15° 10°
Zakaj je zakonodajalec umestil javno obravnavo sprememb temelnjih davčnih predpisov (ZDavP, ZDoh-2 in ZDDPO-2) v čas poletnih počitnic (od 21. 7. do 11. 8.)?