Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Predpostavka previdnosti ter vrednotenje sredstev in dolgov po pošteni vrednosti

V knjigi avtor dr. Marjan Odar piše o ciljih pripravljanja podatkov, oblikovanja informacij in sestavljanja računovodskih izkazov ter o predpostavki previdnosti v računovodskih izkazih. Podrobneje teoretično prouči delovanje predpostavke previdnosti, načela pripoznanja prihodkov ter načela neenakega obravnavanja sredstev in dolgov. V poglavjih piše tudi o temeljnih računovodskih predpostavkah, načelih in pravilih pri sestavljanju računovodskih izkazov, o podlagah za merjenje in upoštevanje postavk v računovodskih izkazih, o analizi uporabe predpostavke previdnosti pri najpomembnejših postavkah sredstev in dolgov, o predpostavki previdnosti pri vrednotenju sredstev in dolgov ter o težavah, povezanih z ugotavljanjem njihove poštene vrednosti, ter o možnih spremembah teoretičnih podlag računovodenja in večji uporabi poštene vrednosti pri vrednotenju sredstev in dolgov. Ljubljana, marec 2003. ZBIRKA Srebrna knjiga 16.

326 strani

50,08 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?