Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Računovodski predpisi za javni sektor

Izdaja poleg temeljnega Zakona o računovodstvu vsebuje tudi pravila za razčlenjevanje in merjenje prihodkov in odhodkov, pravila za sestavljanje letnih poročil, način in roke usklajevanja terjatev po 37. členu Zakona o računovodstvu ter način in stopnje odpisa neopredmetenih in opredmetenih osnovnih sredstev. V izdaji lahko najdete tudi Zakon o javnih financah in pravilnik za pripravo konsolidirane premoženjske bilance. Čistopisi predpisov so pospremljeni s pojasnili strokovnjakov Zveze RFR.

Računovodski predpisi za javni sektor so dopolnjeni s Slovenskimi računovodskimi standardi (2016) in Pravili skrbnega računovodenja.

1. izdaja, november 2017

Cena 65 EUR (brez DDV).

Več informacij na brezplačni številki
080 1957

NAROČITE SVOJ IZVOD

Računovodski predpisi za javni sektor

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?