Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Redni in posebni računovodski izkazi

Knjiga ponuja računovodjem, poslovnežem, študentom ekonomije in prava ter drugim zainteresiranim dovolj poglobljeno, razumljivo in potrebno znanje o rednih in posebnih računovodskih izkazih. Avtorja Franc Koletnik in Stanko Koželj sta knjigo popestrila s številnimi primeri in rešitvami ter vprašanji za razpravo. Ljubljana, november 2008. 2., dopolnjena izdaja.

404 strani

70,00 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Redni in posebni računovodski izkazi

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?