Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Revidiranje – Zasnove in postopki

Avtorja Donald H. Taylor in G. William Glezen bralca učita, kako razviti logičen pristop k izvajanju revizije, ki je skladen s strokovnimi standardi. Knjiga vključuje osnovni pristop k obrazložitvi revizijskih navedb ter revizijske cilje in postopke. Vsebuje številne primere računalniško ustvarjenih delovnih dokumentov o reviziji, ki bralcu pomagajo pri razumevanju procesa revidiranja. Uravnoteženo obravnava teoretične in praktične pristope k revidiranju. Vključeno je tudi gradivo o revizijski praksi. Poglavja pokrivajo revizijsko tveganje, vzorčenje ter teorijo narave in presoje dokazov, uporabo računalnikov za zbiranje revizijskih dokazov, revizijske cilje in dokumentacijo in še marsikaj drugega. Ljubljana, november 2007. ZBIRKA Standardni učbeniki 1.

1077 strani

166,50 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Revidiranje – Zasnove in postopki

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?