Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Revidiranje v razmerah računalniškega obravnavanja podatkov

V knjigi avtorice Nada Drobnič, Anica Nemec in Darja Fekonja prikažejo načine revidiranja notranjih kontrol v računalniškem okolju in metode, ki se pri tem uporabljajo. Ljubljana, februar 1996. ZBIRKA Gradivo za metodiko revidiranja, VI. zvezek.

166 strani

16,69 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Revidiranje v razmerah računalniškega obravnavanja podatkov

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?