Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

ZBIRKA PREDPISOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

ZBIRKA PREDPISOV ZVEZE RFR

Osrednja slovenska zbirka računovodskih, davčnih in finančnih predpisov vam je odslej na voljo v treh različicah. Med njimi lahko sami izberete tisto, ki najbolj ustreza vašim potrebam.

Zbirka vsebuje 500 prečiščenih besedil zakonov in podrejenih predpisov s strokovnimi uvodnimi predstavitvami. V spletni različici jo dopolnjuje še 250 besedil predpisov.

Zveza RFR zbirko predpisov nenehno posodablja. Z naročnino na katerokoli različico zbirke pridobite spletni dostop do predpisov z zadnjimi spremembami. Naročniki tiskanih različic ob večjih spremembah prejmejo prenovljene zvezke, s katerimi lahko preprosto nadomestijo stare.

Posebna novost je možnost ločenega nakupa kompleta zvezkov s kateregakoli od tematskih področij (računovodstvo, davščine ali povezani predpisi) in posameznih zvezkov.

Z nakupom oziroma naročilom katerekoli različice zbirke si zagotovite tudi brezplačno prejemanje tedenskega Pregleda sprememb predpisov v elektronski obliki in Letnega pregleda sprememb v tiskani obliki.

Naročnina              12 mesecev 24 mesecev 36 mesecev
Tiskani komplet zvezkov z enega področja (računovodstvo, davščine ali povezani predpisi) + spletni dostop + tedenski Pregled 390 EUR  660 EUR  910 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

info@zbirkapredpisov.si
V opombe zapišite, kateri sklop naročate (računovodstvo, davščine ali povezane predpise)
NAROČITE SVOJ IZVOD

Tiskani komplet zvezkov z enega področja + spletni dostop + Pregled (12 mesecev)

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?