Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Dnevi računovodij 2018

Zveza RFR, 18. april 2018Zveza RFR obvešča, da smo v četrtek, 19. aprila, in petek, 20. aprila 2018, na Dnevih računovodij 2018 v Portorožu, zato nismo dosegljivi na telefonskih številkah.

Če letos niste z nami, vas vabimo, da se nam pridružite naslednje leto!

PREGLED TISKA
LJUBLJANA KOPER MARIBOR
12° 16° 11°
Kakšna obveza so po vašem mnenju davki?