Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Motnje pri oddaji obračunov za prispevke

Furs, 8. junij 2018Furs obvešča, da od 8. junija 2018 uvaja spremenjen sistem knjiženja popravkov po sistemu razlik za obračune prispevkov za socialno varnost in obračune davčnih odtegljajev (REK, PNiPD, OPSV, ODO-1, ODKD). V času uvajanja je lahko moteno redno knjiženje terjatev ter s tem prikaz stanja terjatev in obveznosti na eKartici zavezanca. vir

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?