Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Objavljen načrt reforme sistema DDV v EU

Evropska komisija, 4. oktober 2017
Evropska komisija je objavila načrte za najobsežnejšo reformo pravil EU o DDV v zadnjih 25 letih. Komisija predlaga spremembo sistema DDV, v skladu s katero bo prodaja blaga iz ene države članice EU v drugo obdavčena enako kot blago, prodano znotraj posameznih držav članic. Uvaja se tudi koncept potrjenega davčnega zavezanca. vir

PREGLED TISKA
LJUBLJANA BABNO POLJE BILJE
-3°
Kakšna obveza so po vašem mnenju davki?