revijaIKS.si SPLETNA ZBIRKA PREDPISOV ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Praktični dostop do temeljnih znanj

Večdnevna izobraževanja, namenjena celoviti in poglobljeni obravnavi računovodskih, davčnih in drugih sorodnih vsebin. Tematika je predstavljena na različnih zahtevnostnih ravneh, zato se šole delijo na začetne in poglobljene. Izobraževanja potekajo v manjših skupinah v učilnicah, kar omogoča interakcijo med predavatelji in slušatelji.

DAVČNA ŠOLA

Šola o davku od dohodkov pravnih oseb

23.–25. oktober 2017Šola je namenjena vsem, ki se ukvarjajo z obračunavanjem
dohodnine in prispevkov od dohodkov pravnih oseb.

Nosilec: dr. Matjaž Prusnik

PROGRAM DAVČNE ŠOLE
  1. Davčni zavezanci in viri dohodkov
  2. Davčna osnova
    - nepriznani in nepotrebni odhodki
    - rezervacije
    - prevrednotenje
    - transferne cene
    - druge posebnosti
  3. Odprava napak in sprememba računovodske usmeritve
  4. Davčne olajšave
  5. Prenos premoženja in statusna preoblikovanja
  6. Zgled davčnega obračuna in plačevanje davka
  7. Mednarodna obdavčitev naštetih dohodkov in izogibanje dvojnemu obdavčenju
Vsak udeleženec prejme potrdilo o izobraževanju.Šola poteka v eni od predavalnic Zveze RFR na Dunajski cesti 106 v Ljubljani.  Začne se ob 9. uri in konča do 15. ure.

CENA
Cena tridnevnega izobraževanja z gradivom in malico je 300 EUR (DDV ni vračunan). Če se boste udeležili tudi Dohodninske šole, vam priznamo popust v velikosti 100 EUR (DDV ni vračunan).

Prijavite se lahko do 4 dni pred razpisanim rokom.

Zakaj je zakonodajalec umestil javno obravnavo sprememb temelnjih davčnih predpisov (ZDavP, ZDoh-2 in ZDDPO-2) v čas poletnih počitnic (od 21. 7. do 11. 8.)?