PRIROČNIKI ZVEZE RFR

Priročniki Zveze RFR zdaj vedno z vami. V priročni, vselej ažurni digitalni obliki.

Štiri temeljna orodja za delo – Davek na dodano vrednost v praksi, SRS (2016) v praksi, Računovodski predpisi za javni sektor v praksi, Neposredni davki v praksi – so zbrana na enem spletnem mestu. Pregledno, strokovno in uporabniku prijazno.

Serija priročnikov Zveze RFR razrešuje najpogostejše dileme, s katerimi se srečujejo praktiki, in nanje podaja konkretne rešitve. Z digitalnimi različicami pa jih boste uporabljali še lažje in preprosteje. Bralna izkušnja temelji na digitalni reviji IKS. Funkcionalnosti pa so takšne, kot ste jih vajeni v digitalni aplikaciji Ekspert RFR: napredno iskanje, možnost shranjevanja v mapo, vnašanje opomb in zaznamkov ter deljenje informacij s kolegi. Digitalna različica prinaša takojšnje popravke in s tem vedno aktualen priročnik.

Naročila na spletni strani www.prirocnikirfr.si/prva

Več informacij na brezplačni številki 080 1957 ali narocnine@zvezarfr.si.

V sporih med davčnim organom in zavezanci pritožbeni organi in sodišča najpogosteje odločajo: