Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

PRIROČNIKI ZVEZE RFR

Priročniki Zveze RFR zdaj vedno z vami. V priročni, vselej ažurni digitalni obliki.

Štiri temeljna orodja za delo – Davek na dodano vrednost v praksi, SRS (2016) v praksi, Računovodski predpisi za javni sektor v praksi, Neposredni davki v praksi – so zbrana na enem spletnem mestu. Pregledno, strokovno in uporabniku prijazno.

Serija priročnikov Zveze RFR razrešuje najpogostejše dileme, s katerimi se srečujejo praktiki, in nanje podaja konkretne rešitve. Z digitalnimi različicami pa jih boste uporabljali še lažje in preprosteje. Bralna izkušnja temelji na digitalni reviji IKS. Funkcionalnosti pa so takšne, kot ste jih vajeni v digitalni aplikaciji Ekspert RFR: napredno iskanje, možnost shranjevanja v mapo, vnašanje opomb in zaznamkov ter deljenje informacij s kolegi. Digitalna različica prinaša takojšnje popravke in s tem vedno aktualen priročnik.

Naročila na spletni strani www.prirocnikirfr.si/prva

Več informacij na brezplačni številki 080 1957 ali narocnine@zvezarfr.si.

Kako bo digitalizacija vplivala na računovodski poklic?