Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Računovodski izkazi po SRS in priporočeni enotni kontni načrt (v nemškem in angleškem jeziku)

Za vse, ki morajo pri svojem delu pripravljati ali uporabljati računovodske izkaze v angleškem ali nemškem jeziku, so v tej knjigi predstavljeni prevodi priporočenega enotnega kontnega načrta, SRS 24 – Oblike bilance stanja za zunanje poslovno poročanje, SRS 25 – Oblike izkaza poslovnega izida za zunanje poslovno poročanje, SRS 26 – Oblike izkaza denarnih tokov za zunanje poslovno poročanje in SRS 27 – Oblike izkaza gibanja kapitala za zunanje poslovno poročanje.

308 strani.

Prevajalki: Alenka Černe in Lidija Šega

POSEBNA PONUDBA (velja do razprodaje zalog)

21,92 EUR (brez DDV)

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?