Strokovna znanja v priročnem formatu

Tiskane izdaje pokrivajo vsa ključna strokovna področja in vam hkrati ponujajo priročen dostop do temeljnih znanj in informacij za uspešno delo na področjih računovodstva, davščin in financ.

ZBIRKE STANDARDOV

KONTNI NAČRTI

STROKOVNA LITERATURA

Računovodstvo za notranje uporabnike informacij

Knjiga je strokovno delo z aktualno vsebino, saj je v teh časih skrb za obvladovanje stroškov stalnica poslovodenja. Avtor Franc Koletnik predstavlja aktualne plati računovodstva, ki podpira nosilce odločevalnih ravni z usmerjevalnimi in usklajevalnimi informacijami o sredstvih in prvinah, ustvarjanju, skladiščenju in prodaji poslovnih učinkov pa tudi o poslovni uspešnosti znotraj podjetja. Ljubljana, januar 2007. 1. ponatis 2., dopolnjene izdaje.

489 strani

40,75 EUR

Več informacij na brezplačni številki
080 1957.

NAROČITE SVOJ IZVOD

Računovodstvo za notranje uporabnike informacij

Redna cena:
Cena za naročnike revije IKS:
Študentska cena:
Akcijska cena:
Članska cena:

PLAČNIK

PODATKI ZA ČLANSKI POPUST

Kako bo digitalizacija vplivala na računovodski poklic?