Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Predlogi davčnih pravilnikov MF

11., 12., 13. in 14. december 2012
Ministrstvo za finance je objavilo predloge davčnih pravilnikov, ki naj bi se začeli uporabljati 1. januarja 2013. Med njimi je tudi Predlog Pravilnika o obračunu davka na finančne storitve. Rok za pripombe na nekatere pravilnike je bil le tridnevni in se je že iztekel. Vir

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?