Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Konec leta 2014 rast BDP v EU

Eurostat, 13. februar 2015Eurostat je objavil podatke o bruto domačem proizvodu v evroobmočju in v celotni EU v četrtem četrtletju leta 2014. V primerjavi s tretjim četrtletjem se je BDP v evroobmočju povečal za 0,3 %, v celotni EU pa za 0,4 %. Skupaj se je v letu 2014 BDP v evroobmočju povečal za 0,9 %, v celotni EU pa za 1,3 %. Za Slovenijo še ni podatka. vir

Kako bo digitalizacija vplivala na računovodski poklic?