Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Dnevi računovodij 2020, tradicionalno srečanje stroke v Portorožu.

4. februar 2020Letošnja tema Dnevov računovodij Kako uravnotežiti pravice in obveznosti davčnih zavezancev? ponuja zanimiv uvod v dvodnevno srečanje. Najprej bodo na okrogli mizi svoje poglede soočali ugledni predstavniki iz javne uprave in gospodarstva. Nato sledijo predavanja o poslovni komunikaciji in zdravju na delovnem mestu. Prvi dan zaključimo s slavnostnim sprejemom in večerno zabavo, kjer nas bo zabavala skupina Kingston. Drugi dan je namenjen predstavitvi posameznih strokovnih tem in razpravi o njih.

Program pripravlja Zveza RFR v sodelovanju z najvidnejšimi predstavniki stroke in uglednimi poslovnimi partnerji.

Zagotovite si mesto na dogodku in se čim prej prijavite na spletnem naslovu www.dneviracunovodij.si.

Se vidimo kmalu.

Zveza RFR.

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?