Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Predlog spremembe zakona o DDV Vlada RS

12. julij 2012
Vlada predlaga spremembe ZDDV-1, po katerih se med drugim zvišuje prag obdavčljivega letnega prometa s 25.000 evrov na 50.000 evrov. Ukrep je povezan z uvedbo pavšalne obdavčitve dohodkov fizičnih in pravnih oseb. Vir
V tej zvezi je Slovenija na Evropsko komisijo že naslovila vlogo za odobritev odmika od direktive o skupnem sistemu DDV. Vir

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?