Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Večji regres za prehrano v negospodarstvu

UL RS, 11. julij 2014V Uradnem listu RS je bil objavljen ugotovitveni sklep, s katerim se v negospodarskih dejavnostih, katerih kolektivne pogodbe vežejo velikost regresa za prehrano na dogovor z vlado, dnevni znesek regresa od 1. julija 2014 poveča na 3,64 EUR (prej 3,61 EUR). vir

Kako bo digitalizacija vplivala na računovodski poklic?