Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Vlada določila besedilo novele ZDDPO-2

MF, 23. julij 2015Predlog zakona prenaša EU direktivi o obdavčitvi matičnih in odvisnih družb ter ureja oziroma nadgrajuje institut zakona zaradi sprememb v nedavčnem pravnem okviru, ki je pomemben za obdavčenje po zakonu. V predlogu zakona je tako določeno, da se ne dopusti izvzem dividend in dohodkov, podobnih dividendam, iz davčne osnove prejemnika v obsegu, v katerem so ti dohodki pri ugotavljanju davčne osnove izplačevalca odhodek oziroma izdatek. vir

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?