Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Pravica do izrabe letnega dopusta v letu 2013

MDDSZ, 10. junij 2013Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve pojasnjuje, da se ob uveljavitvi novega zakona o delovnih razmerjih (ZDR-1) pri delavcih, ki so pravico do celotnega letnega dopusta pridobili do 12. aprila 2013, upošteva ureditev iz starega zakona (ZDR), na podlagi katere je bila pravica do letnega dopusta in njegove izrabe pridobljena. vir

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?