IZOBRAŽEVANJA revijaIKS.si EKSPERT RFR PRIROČNIKI RFR ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Letna stopnja inflacije evroobmočja v novembru 2021

Eurostat, 17. december 2021Letna stopnja inflacije v evroobmočju je novembra 2021 znašala 4,9 %, (4,1 % oktobra in –0,3 % novembra 2020). Letna inflacija v celotni EU je znašala 5,2 % (4,4 % oktobra in 0,2 % novembra 2020). Najvišja je bila v Litvi (9,3 %), najnižja pa na Malti (2,4 %). V Sloveniji je znašala 4,9 %. Eurostat

Ali naraščajoča inflacija vpliva na vaše poslovanje?