Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Dnevi računovodij 2020 [ODPOVEDANO]

Zveza RFR, 24. marec 2020Zaradi situacije z novim koronavirusom smo se žal morali odločiti, da Dneve računovodij odpovemo. Organizatorji smo razmišljali tudi o alternativnih datumih, a se bojimo zdaj vse skupaj prestavljati v čas, ko se razmere še ne bodo uredile. Tudi narava računovodskega poklica in celotna napovedana gospodarska (ne)rast nas silita v to, da smo pri našem početju preudarni. Predstavljamo si, da bomo morali v naslednjih mesecih veliko postoriti in bomo imeli številne druge težave in skrbi.

Zaradi tega smo se s težkim srcem odločili, da letošnji dogodek odpovemo. Iz hotela so nam že pred časom zagotovili, da vam bodo vrnili stroške rezervacije prenočitve.
Če ste rezervirali bivanje v času predvidenega dogodka, vas obveščamo, da stornacijo rezervacije uredite sami. Svetujemo vam, da to čim prej sporočite v hotel, v katerem imate potrjeno rezervacijo.

Hvala za razumevanje in upamo, da se vidimo v letu 2021.

DEFINICIJA DNEVA
V sporih med davčnim organom in zavezanci pritožbeni organi in sodišča najpogosteje odločajo: