Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Zaradi mini davčne reforme slovensko gospodarstvo ne bo bolj konkurenčno

Zveza RFR, 10. november 2016V anketi smo vas spraševali, ali menite, da bo zaradi mini davčne reforme slovensko gospodarstvo bolj konkurenčno. Na vprašanje je odgovorilo 366 obiskovalcev spletne strani in večina jih je menila, da gospodarstvo zaradi reforme ne bo bolj konkurenčno. V novi anketi vas sprašujemo, v kateri obliki bi najraje brali sestavke iz revije IKS.

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?