Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

O računovodstvu, reviziji, davščinah in financah

DRFR Maribor, 27. september 2017
DRUŠTVO RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV MARIBOR MARIBOR, PARTIZANSKA CESTA 30

ORGANIZIRA XXXII. POSVETOVANJE

O računovodstvu,  reviziji, davščinah in financah

V MARIBORU, 5. OKTOBRA 2017
V HOTELU HABAKUK, POHORSKA ULICA 59, MARIBOR

Program posvetovanja:

Četrtek, 5. oktobra 2017, od 9. ure do 13.45
Moderatorka: doc. dr. Lidija Robnik

Najnovejša praksa na področju transfernih cen
mag. Barbara Guzina,
Guzina  Kavšek svetovanje  d.o.o.,  Ljubljana

Tehnike izdelovanja konsolidiranih računovodskih izkazov za skupino podjetij, ki nimajo enotnega računovodskega programa
mag. Darinka Kamenšek,
ABC Revizija d.o.o.,  Ljubljana

MSRP 15 – Prihodki iz pogodb s kupci – predstavitev in izzivi novega koncepta pripoznavanja prihodkov
Mateja Vrankar,
BDO Revizija d.o.o.,  Ljubljana

Nekateri vidiki kazenskopravne odgovornosti računovodje
mag. Jože Kozina,
Specializirano državno   tožilstvo RS, Ljubljana

Nadaljevanje posvetovanja, od 15. do 17. ure
Moderatorka: prof. dr. Lidija Hauptman

Neplačilo davčne obveznosti in vidiki davčne izvršbe pri davčnih zavezancih
mag. Dejan Petkovič,
Abeceda  svetovanje  d.o.o.,  PE Maribor

Verodostojna knjigovodska listina kot pogoj za davčno priznavanje odhodkov
mag. Saša Jerman,
Jerman&Bajuk svetovanje  in izobraževanje d.o.o.,  Ljubljana

Stečaj kot skrajni ukrep finančnega prestrukturiranja srednjih in velikih podjetij
Milena Sisinger,
Bodočnost  Maribor d.o.o.,  Maribor

Dodatne informacije  dobite na sedežu  društva v Mariboru,  Partizanska  c. 30, v ponedeljek in sredo, od 9. do 12. ure, tel. 02 252 28 83, fax 02 252 19 12, e-pošta: drfr@siol.net.
Prijave sprejemamo do srede, 4. oktobra 2017.

Kaj menite o stanovitnosti in predvidljivosti slovenskega davčno-poslovnega okolja?