Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Od januarja do aprila proračunski primanjkljaj

MF, 31. maj 2019Državni proračun je v prvih štirih mesecih letos imel približno 3,36 milijarde evrov prihodkov, kar je 5,2 % več kot v enakem obdobju lani. Odhodki so glede na enako obdobje lani narasli za 6,3 %, na dobre 3,36 milijarde evrov. Državni proračun ima v prvi tretjini letošnjega leta tako 5,2 milijona evrov primanjkljaja. vir

Kako bo digitalizacija vplivala na računovodski poklic?