Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Rast cen stanovanj v EU

Eurostat, 7. oktober 2019Cene stanovanj so se v drugem četrtletju 2019 v EU povečale za 4,2 % v primerjavi z istim četrtletjem preteklega leta. Najvišje letno zvišanje je bilo na Madžarskem (14 %), v Luksemburgu (11,4 %) in na Hrvaškem (10,4 %), medtem ko so cene padle v Italiji (–0,2 %). V Sloveniji so se cene zvišale za 5,8 %. vir

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?