Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

UJP objavila seznam obveznih prejemnikov e-računov

UJP, 19. september 2014Uprava Republike Slovenije za javna plačila je objavila seznam proračunskih uporabnikov, ki jim bodo dobavitelji od 1. januarja 2015 lahko izdajali zgolj elektronske račune. vir

Več o e-računih na posvetovanju Zveze RFR Izdajanje in prejemanje e-računov v praksi.

Kdaj (bo)ste vzpostavili računovodenje najemov po novem?