Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Gospodarska klima peti mesec zapored navzgor

Surs, 24. september 2020Kazalnik gospodarske klime, katerega vrednost se po globokem padcu v letošnjem aprilu izboljšuje, je bil v septembru 2020 (–4,1 odstotne točke) za 2,4 odstotne točke višji kot v avgustu 2020 (–6,5 odstotne točke). Od dolgoletnega povprečja pa je bil za 4,2 odstotne točke nižji. Surs

Kako je epidemija COVID-19 vplivala na delo vašega računovodstva?