Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

NOVOSTI

Novembra in decembra poteče digitalno potrdilo skoraj 36.000 uporabnikom davčnih blagajn

FURS, 7. september 2020Furs opozarja, da bo novembra poteklo 5-letno namensko digitalno potrdilo 5.840 uporabnikom davčnih blagajn, decembra pa še 29.500 uporabnikom. Vseh uporabnikov davčnih blagajn je 86.025. Furs

Ali menite, da so predlogi davčne reforme usmerjeni v pravo smer?