Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Občuten padec obsega svetovne blagovne menjave

WTO, 23. september 2020Obseg svetovne blagovne menjave se je v drugem četrtletju leta 2020 v primerjavi s prejšnjim obdobjem zmanjšal za 14,3 %, saj so ukrepi za zadrževanje COVID-19 vplivali na gospodarstva po vsem svetu. Krčenje je močnejše od 10,2-odstotnega padca, zabeleženega med finančno krizo med tretjim četrtletjem 2008 in prvim četrtletjem 2009. WTO

Kako je epidemija COVID-19 vplivala na delo vašega računovodstva?