Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

Sprejeta direktiva EU o javni objavi lastništva družb

Evropski svet, 14. maj 2018Evropski svet je sprejel nova pravila, namenjena preprečevanju pranja denarja in financiranja terorizma. Spremembe direktive 2015/849 vključujejo tudi javni dostop do registrov dejanskih lastnikov družb in skladov ter medsebojno povezavo tovrstnih registrov znotraj EU. vir

Ali menite, da so predlogi davčne reforme usmerjeni v pravo smer?