IZOBRAŽEVANJA revijaIKS.si EKSPERT RFR PRIROČNIKI RFR ZVEZA RAČUNOVODIJ, FINANČNIKOV IN REVIZORJEV SLOVENIJE

Dobro obveščen je uspešen računovodja

Obvestilnik je praktična in uporabna oblika rednega obveščanja o vseh ključnih novostih na področju računovodstva in davkov. Nanj se lahko naročite z enim samim klikom, enostavno in popolnoma brezplačno.

Obvestilnik enkrat na teden povzame vse novosti, za katere preprosto morate vedeti: novice, obvestila sodbe in pojasnila uradnih organov, pa tudi roke za oddajo vseh dokumentov ali obrazcev. Ob tem vam ponuja tudi reden vpogled v najbolj zanimive odgovore na vprašanja iz prakse in tolmačenja uradnih mnenj, ki jih pripravljajo svetovalci Zveze.

Prejemanje obvestilnika je brezplačno in tehnično nezahtevno, saj ga boste prejeli v obliki, ki je prijazna do vašega računalnika. Če želite prejemati Obvestilnik, morate na seznam prejemnikov vpisati svoj elektronski naslov. Iz seznama se lahko odjavite kadarkoli, preprosto in brez obveznosti.

Naročite se na Obvestilnik

NOVOSTI

Sprememba veljavnosti stališča glede davčne obravnave oprostitev prispevkov za socialno varnost pri normirancih

Finančni urad Republike Slovenije, 7. Maj 2021
Spremenjeno je Fursovo stališče glede davčne obravnave oprostitev prispevkov za socialno varnost pri normirancih. V obračunih za leto 2020 se oproščeni prispevki lahko izvzemajo iz davčnega obračuna, kar prinaša ugodnejšo davčno obravnavo. Zavezanci, ki so že oddali letne davčne obračune za leto 2020, ponovno oddajo obračun kot popravek.
Vir

Ali naraščajoča inflacija vpliva na vaše poslovanje?