Zagotavljanje uspešnosti slovenskih računovodij

Zveza računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije zagotavlja strokovno obveščenost in razgledanost, ki jo računovodje potrebujejo za uspešno premagovanje strokovnih in poslovnih izzivov.

ZVEZA RFR

SPOZNAJTE DIGITALNE PRODUKTE ZVEZE RFR

Kaj vse vaš digitalni produkt zna – in kako lahko to izkoristite pri svojem delu?

Ljubljana, 27. avgust 2021

Vabimo vas na kratke in izredno praktične brezplačne predstavitve, na katerih boste v pol ure spoznali vse funkcionalnosti, ki vam jih ponuja vaš izbrani digitalni produkt. Ob tem boste dobili tudi odgovore na vaša vprašanja in seveda podporo v primeru težav, ki jih opažate. Nekaj minut je namenjenih tudi vašim predlogom za nadaljnji razvoj teh produktov. Brezplačne predstavitve so namenjene tako naročnikom digitalnih produktov kot tudi vsem tistim, ki o naročanju šele razmišljate.

Kako najbolje izkoristiti zbirko vodil: vse o aplikaciji EkspertRFR.si
8. september ob 14.00

Kako imeti največ od avtorskih vsebin: vse o digitalnih izdajah priročnikov Zveze RFR in revije IKS
15. september ob 14.00

Kako pridobiti nasvet iz prve roke: vse o dogodkih na spletni strani izobrazevanjaRFR.si
22. september ob 14.00

Vse predstavitve bodo potekale jeseni, in sicer prek aplikacije Zoom – lahko izberete predstavitev, ki vas najbolj zanima, ali pa se udeležite vseh po vrsti. Prijavo pošljite na spela.brezavscek@zvezarfr.si najkasneje do 1. septembra in v prijavi navedite naslov ali datum delavnice, ki bi se je radi udeležili, in vaše osebne podatke.

Ali menite, da so predlogi davčne reforme usmerjeni v pravo smer?